| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu sa sarut dar imi sarut mana zilnic si fac exercitii tongue nu am sarutat niciodata un baiat si am o intrebare! cand saruti mana e acelasi lucru ca si cand ai saruta buzele partenerului? astept raspunsuri XOXO

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Tocmai m-am combinat cu mana dreapta

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uau cu mana... eu cand am avut primul sarut tremuram

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu chiar dar cel mai bine as vrea sa te invat ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...si eu prima data cand am sarutat, eram emotionata. dar am trecut cu bine si lasate dusa de val, lasa-l pe el sa faca primul pas si iate si tu dupa el.ai sa vezi totul o sa fie ok.si faza cu mana.,. las-o. exerseaza pe un baiat adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e acelasi lucru cand saruti mana totul vine de la sine, parerea mea este sa iti faci un prieten si sa incerci sai explici cum sta treaba,, dar ai grija ce prieten iti faci, sa nu fie unu dela care sa rada de tine.ai grija.succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ma'ta sa te saruti cu mana ma copila nebunatica laughing. Ar fi bine sa incerci sa iti saruti picioarele, dupa mainile, dupa cotul, s. a. m. d. pana cand vei fi sigura ca poti saruta baiatul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e acelasi lucru deoarece cand saruti mana saruti ceva rece iar atunci cand te saruti simti altceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te invat eu daca vrei nr telefen 0727...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu te saruti cu maicate te-as sfatui sa cauti un baiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu se invata de la sine! am fost acolo si a fost oribil! nu am stiut sa fac nimic si a trebuit sa-l resping...deci nu...trebuie practica pe un prieten bun sau prietena bunahappy succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Să săruți pe cineva este un momentul în care vă îndrăgostiți.Ar fi mare păcat dacă va-ți despărți.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma casatoresc cu mana mea, caut martori si preot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"sarutul frantuzesc" ii umezesti buzele sa nu ai senzati ne placute iar apoi iti deschizi gura incei in mangai buzele cu lumba si ii atingi limba cu limba ta, sa nu ii sugi lumba tare ca e enervant totul sa fie lent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu mi-am facut un prieten de o luna de zile pe care nu l-am vazut niciodata este cu3 ani mai mare decat mine si nu am sarutat in viata mea un baiat dar cred ca o sa fie frumos primul sarut... uitate si tu la telenovele ca sa vezi km se face mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar sa fie spalata mana laughing))))

nici eu nu stiam sa sarut o fata si cand a venit ziua cand trebuie sa o sarut nu stiam ce sa fac si imi era asa frica. cand m-am apropiat cu buzele de buzele ei a venit de la sine.

Ca in filme rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum dracu sa fie acelasi laughing

| kalyn_6408 a răspuns:

Am 14 anilaughing si mie miera frica da nu se anvata vine d la sine:X

| Engy a răspuns:

Daca faci doar pup dalaughing dar daca saruti cu limba nu! cu limba e ca si cum ai linge o inghetatawinking

| deea_6182 a răspuns:

Nu e acelasi lucru big grin

| deea_6182 a răspuns:

Nue acelasi lucru ...asta stiu sigurbig grin

| loveyou_3565 a răspuns:

Nu,nu e acelasi lucru, atunci cand o faci cu partenerul este ceva magic, nici macar nu seamana, dar stai linistita cum au spus toti pana acum iti vei da seama pe moment de ceea ce trebuie sa faci... pupici:X:X:X

| mada743 a răspuns:

E misto