| ioanaccc a întrebat:

Buuuna.O sa vi se para ciudat dar ... nu am mai sarutat niciodata un baiat . si ar vrea sa stiu,cand saruti te joci cu buzele partenerului ("le sugi"[da stiu,a sunat aiurea]) , dar cu limbutza ce faci ? cine imi poate da niste sfaturi ? mersi mult . funda

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

Ce e cu intrebarile astea.mai inrebase cineva...iti spun eu ca daca te saruti cu un baiat pe care-l iubesti nu o sa te mai preocupe cum ii bagi limba.sau alte din'astea.
Crezi ca pe altii i-a invatat cineva? NU!
Cand te saruti cu acel baiat, o sa fie un moment asa de excelent incat nu o sa te mai preocupe cum ii bagi limba,,,,
Funda?big grin

| CiprianTPU a răspuns:

Pur si simplu inveti sa saruti, facand exercitii happy. Totul vine de la sine, nu trebuie sa-ti faci griji, ai sa inveti usor.

| Mariamstar79 a răspuns:

Trebuie sa-i bagi limba in gura (sau nu) si sa te saruti foarte mult cu el iti sugerez sa nu ajungeti la dragoste dar dupa un sarut Funda:!