| vladv26 a întrebat:

Buna,imi explicati cum sa te saruti, adica cum iti atingi buzele tale cu ale partenerului/partenerei tale? sau cum? nu mam sarutat niciodata, si daca as avea ocazia cu cineva, cine stie, sa fiu pregatit, imi puteti explica cum a fost si la voi primul sarut?
ps:sunt baiat

2 răspunsuri:
| asdfghjklș a răspuns:

In principal, totul vine de la sine. Dar la primul sarut, ar fi bine sa nu incerci direct cu limba. Doar jucati-va cu buzele. In timp, va deveni mai bine. La mine, primul sarut a fost groaznic, dar in timp a devenit din ce in ce mai bine happy Mult noroc

| MEduard a răspuns:

Totul vine de la sine când atingi buzele respectivei/respectivului. Nu iți trebuie antrenament pentru asta.