| swettylove a întrebat:

nu vreau sa credeti ca sunt o nemernica si ca nu stiu ce e aia dragoste dar pur si simplu nu stiu ce e cu mine, poate ma puteti ajuta voi happy
Deci: ma simt atrasa doar de baietii care au o atitudine mai indiferenta, baietii pe care trebuie sa am grija sa nu ii pierd, baietii la care trebuie sa le atrag mereu atentia pe cei care chiar ma iubesc si care au ochii doar pentru mine si imi dau mereu dreptate si sunt foarte atenti ii tratez mereu cu indiferenta.
Sa va exemplific: am fost cu un baiat despre care toata lumea spunea ca insala si ca nu sta mult langa o fata, pentru acel baiat chiar am pus suflet caci simteam ca trebuie sa am mereu grija sa ii atrag atentia si sa reusesc sa il tin langa >mine Prietenul meu actual ma iubeste enorm, si mi-o demonstreaza si e foarte atent cu mine, si deja ma plictisit, parca nici nu ma mai prea intereseaza de el.
Vi s-a intamplat si voua, imi puteti explica de ce sunt asa?

Răspuns Câştigător
| alexiaa a răspuns:

Datorita varstei! O sa apreciezi calitatile unui barbat doar cand o sa ai 40 de ani, asta in cel mai fericit cazhappyMajoritatea fetelor frumoase sunt ca tine, nu te speria! Vrei sa-ti demonstezi ca esti buna si nu o poti face langa unul care e mort dupa tine.Mai rau decat atat,in timp o sa vezi ca o sa iti doresti tot barbati ocupati. Bine ar fi sa ma inselhappyMie asa mi s-a intamplat(asta nu implica faptul de a fi frumos/asa) si cred ca acesta este motivul...Dar stii care e partea buna? O sa fii fericita, o sa iubesti cu adevarat, nu o sa faci din viata ta un compromishappy

8 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da si eu sunt nehorata in multe lucruri azi vreau ceva si maine altceva e normal.cat despre acesti b eu zic sa ramai cu pr taw actual daca te-ai plictisit de el vorbeste cu el si faceti ceva amuzant impreuna ca doar e vara si aveti atatea lucruri pe care puteti sa le faceti

| wildthing a răspuns:

Continua asa, esti pe drumul cel bun. Vei avea o viata absolut minunata si implinita langa un fost puscarias cu 30 de tatuaje, care iti va invineti ochii de opt ori pe saptamana si care te va foote in coor cu forta, cu un manson pus pe poola doar pentru ca el e seful.winking Dar e ok, pentru ca tie astia iti plac si nu un baiat cuminte care sa te iubeasca si sa te trateze ca pe o printesa.

| PrecioussGirl a răspuns:

Dupa parerea mea este din cauza adolescentei.
nu sti ce e cu tine, esti nehotarata, nu sti ce vrei etc.
esti in cautarea unei personalitati.
se produc niste schimbari si poate de aceea se intampla asa. thinking
insa vezi ca s-ar putea sa il faci sa sufere pe actualul iubit deoarece cu siguranta intr'un viitor apropiat te vei desparti de el avand in vedere ca ai zis ca deja te-ai plictisit de el.

| harciog a răspuns:

E ceva normal, stai linistita.

| Lexiiii a răspuns:

Te inteleg perfect.Am fost 2 ani cu un baiat, dar m-am plictisit de el ca facea prea cum vroiam eu. Parca era un catel si sa nu mai zic ca ma iubea si ma iubeste mult.Eu acum sunt cu alt baiat, care nu prea ii pasa de ce fac eu.Ne vedem cand are el chef, se uita dupa alte fete.Si nu sunt sigura daca simte ceva pentru mine.Eu una sunt topita dupa el.Nu imi plac baieti care sunt cuminti si imi ia doar o secunda sa ii fac sa ma iubeasca.Imi plac aia mai rebeli, care nu fac asa cum vreau eu.

| hahaha a răspuns:

Curvo, vrei cat mai multa **** aaa? smug

| geany98 a răspuns:

Pai in mod clar iti plac proovocarile! nu te speria ca nu este un defect.big grinbig grin! Pai faza cu explicat este destul de usoara deoare ce este clar ca iti place sa te indragostesti si sa arati ca tu esti in stare sa ti un baiat mai rau cum se zice langa tine.sa il 'imblanzesti'...eu cred ca totul este okey si daca pe cineva deranjeaza nu il baga in seama te rog! dar daca tu ai vreo problema cu asta te rog sa incerci sa te intelegi singura
Sper ca te'am ajutat.

| ZeroCool_9224 a răspuns:

Ce iq scazut ai