| Deeaaadeyutza a întrebat:

Hey! cum sa tratez un baiat cu indiferenta? adica il plac de ceva vreme si el stie dar nu face nimic... i-am trimis un mesaj dar nu mi-a raspuns iar astazi cand ma plimbam se uita la mine de pe geamlaughing asa ca am hotarat sa.l tratez si eu cu indiferenta dar nu stiu cum adica vreau sa spun ca nu prea reusesc eu sunt genul acela de persoana care chiar si cand se cearta cu cineva dupa 2 ore vorbeste din noulaughingFunda!

Răspuns Câştigător
| Antyss08 a răspuns:

Dragă fetițo,
Te felicit pentru că i-ai dat acel mesaj, probabil de gândește la un răspuns, poate există un motiv cum ar fi să nu vrea pe nimeni din cauza problemelor de familie(tata e un bețivan/violent, prietenea ar fugi)
Păi spune-i că îi aștepți un răspuns și unul serios, nu se creapă România în două dacă el spune nu, puteți continua ca amici.
Încearcă să fii întelegătoare și sper că va fi happy end...

5 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Nu-l băga în seamă, evită-l.

| SunnyDay88 a răspuns:

Nu stiu ce e asa de greu de inteles ca omul pe care tu il placi nu ti raspunde la sentimente.
incearca sa-l privesti ca pe un amic pentru ca mai mult de la el n-ai sa vezi, decat daca i se pune pata sa-si bata joc de tine.

| Deeaaadeyutza explică (pentru SunnyDay88):

Stii cum e cand placi pe cineva cu adevarat e cam greu sa il ti la stadiu de amic o sa incerc sa trec peste, mersi de raspuns:**

| kzd a răspuns:

Da, cum sa il tratezi cu indiferanta? Esti indiferenta si atat laughing

| Ajutatorool a răspuns:

Adica esti genul de persoana care are personalitatea unui cartof? Trimite-i si tu niste poze sexy, asa macar o sa isi dea palme daca zice nu.