| BubleeessxD a întrebat:

mdea, din nou probleme cu baietii, un baiat m-a placut, m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, am zis nu(desi poate un pic imi placea ) el in clasa mai se da pe langa mine dar raman indiferenta. problema este ca. acum am inceput sa-l plac, si am aflat ca el place o alta fata cu care a fost inainte si s-au despartit iar acum alt baiat vrea sa-i impace straight face, baiatul acela spunand ca el sufera din cauza asta. a cazut cerul pe mine cand am aflat. straight face deci acum, cum sa fac sa-i atrag eu atentia >:? multumesc mult, cine se plictiseste de intrebare mai bine nu raspunde big hug

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Daca te-a placut si a incercat in repetate randuri sa fie cu tine mai ai o sansa, dar in primul rand trebuie sa ii ceri scuze(sti voiam as iti spun ceva, in primul rand ca imi cer scuze ca ti-am refuzat prietenia si ca m-am gandit bine la asta si chiar vreau sa fiu cu tine.ce parere ai?) pana si eu as acceptalaughing

2 răspunsuri:
| DannyCaponne a răspuns:

Sincer, opinia mea este ca nu mai ai sanse, uita-l happy! si el te-a uitat laughing

| andrada_8960 a răspuns:

Ai ptea sa-l intrebi daca te mai place si daca mai vrea sa fie cu tine
DAA