| usernameuser1234 a întrebat:

Buna, nu vreau sa rada nimeni de mine va rog frumos, am o intrebare.
I am facut sex oral iubitului meu si am inghitit. Peste ceva timp, mai putin de o ora, si a pus prezervativul si am folosit saliva mea drept lubrifiant…este vreo sansa sa fi supravietuit spermatozoizi si sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| FindMyName a răspuns:

Nu poți rămâne însărcinată, în schimb poți lua mici boli. Citește aici:

Riscurile înghiţirii spermei
- Aceste griji sunt total nefondate. Hormonii produşi de testicule merg direct în sânge, pentru a infuenţa organismul bărbatului, fără a fi eliminaţi prin ejaculare. Cât despre o sarcină sau luarea în greutate, ambele sunt IMPOSIBIL DE REALIZAT PRIN ÎNGHIȚIREA SPERMEI!
- Înghiţirea spermei te supune şi riscului de la contacta virusul HIV, atunci când fluidele persoanei infectate (inclusiv sperma) intră în circulaţia sanguină a altei persoane. Virusul poate intra în organismul tău chiar şi prin crăpăturile buzelor!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Noroc ca esti baiat si nu poti sa ramai gravid! laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| IamJoKeR a răspuns:

Să-ți facă și el ție, sexul o r a l trebuie sa fie reciproc

| DoamnaLalea a răspuns:

Dacă nu a avut contact cu vaginul sperma lui, nu ai cum sa rămâi
Asa ca ai inghitit doar, eu zic ca nu ai rămas