| alexandru01 a întrebat:

am si eu o intrebare. Fata mi-a facut sex oral, eu am ejaculat.ne-am sarutat, iar eu i-am facut sex oral ei. Exista sansa ca sa ramana insarcinata ca urmare a sarutului meu care avea si saliva si sperma? Va rog un raspuns.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ea te-a sarutat si ti-a dat sperma in gura ta apoi tu in aia a ei copilul e in proces de reproducere si sa stii ca e scarbos sa iti gusti propria sperma.

| harciog a răspuns:

Daca ai folosit prezervativ pe limba fii linistit.

| Lummy a răspuns:

Nu, nu exista nicio sansa. Stai calm.

| Cristi1998 a răspuns:

Sa-mi zici ce nume are copilubig grin vin si eu la botezlaughing)))

| Abbyka23 a răspuns:

Nu cred, sincer happy

| tvictory68 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu

| andreyzor a răspuns:

Daca a inghitit sperma si v-ati sarutat nu ar avea sanse sa ramana, dar daca ar fi sunt aproape minuscule happy

| xSeraphim a răspuns:

Exista mari sanse ca din chestia asta sa iasa un bou mai mare decat tine care o sa puna acelasi tip de intrebari de ****. Sper ca asta ti-a raspuns la multe alte intrebari pe care le aveai in cap. (cel de sus, bine-inteles...)

| Zwart14 a răspuns:

Eu cred ca face gemeni. Sau unu cu doua capete, sa iti dea unu' tie ca tu ai cap sa nu iti ploua in gat!

| FuuTonN a răspuns:

Daca avea sperma in gura nu dar daca avea sperma in pasarica si daca nu aveati prezervativ e posibil sa ramana insarcinata sau poate trebuia sa luati anticonceptionale

| alexcpfun a răspuns:

Si ti-a placut cand ti-a facut sex oral?happy
Ei i-a placut? adica tipa de bucurie cand bagai limbuta in port?

Ee.nu ramane insarcinata
Doar daca bagai vaporu in port laughing.da asa nu cred :d

| bubybuby3 a răspuns:

Cati ani ai ma copilule? esti la stadiul de gradi?