| Mada a întrebat:

happy Numele meu esti Madalina! Deci...am cunoscut un baiat in vara la tara la bunici. El mi-a cerut prietenia dar nu am acceptat deoarece la inceput se comporta urat cu mine, ma ciufulea mereu si facea anumite lucruri ce ma faceau sa cred ca mai vine vorbea cu draq decat cu mine. Mereu cand il intreba cineva de mine spunea "Da ce treaba am eu?!" sau...nici nu vroia sa il pivesc. Apoi, dupa ce s`a terminat vacanta de vara si am plecat de la tara si eu si el. Am inceput sa vorbim pe mess (deoarece el este din Bucuresti si eu din Barlad). mi-a spus ca el tine la mine, iar cand l`am intrebat de ce s`a comportat asa mi-a spus ca nu vroia sa afle lumea ca ma place deoarece vor crede ca esti obsedat. Am vorbit despre orice chiar zilnic, timp de aprox. cateva luni.
Cand a inceput scoala ne-am cam indepartat si ne certam mereu ba avea motive ca, eu cica il mai plac pe fostul prieten (care era si amic de. a lui), ba ca sunt fitoasa si ne dadeam ignore si add destul de des, spunandu. mi ca nu poate sa ma tina la ignore. El mi-a spus ca, cu toate astea mereu o sa am un loc in inima lui. Acum are prietena si nu prea ma vorbim. Vreau sa stiu daca mai poate simtit ceva pentru mine si cum sa reactionez cand o sa ne intalnim avand in vedere ca pe mess ne spuneam ca ne iubim. Sa trec totul cu vedere? Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| poesia a răspuns:

Si eu tot din Bd sunt.
El te place, si cu siguranta te va mai cauta.
Cand va intalniti fii naturala, si asteapta de la el sa aduca in discutie ce ati vorbit.Doar in functie de comportamentul lui vei sti daca merita sau nu sa ii spui ce simti.

3 răspunsuri:
| D A R i U t S s A a răspuns:

Cred ca baiatul te cam placee.love struck si sigur a simtit ceva pentru tine.

Cand va intalniti. poarta-te normal.nu te panica... daca are prietena acum te-a cam uitat.sa vada baiatul ca nu iti pasa asa mult de el.:-d

| sunshine13 a răspuns:

Omg.asta da poveste de dragoste ...se cunoastea si la tara ca el tine la tine foarte mult. si d easta pentru ati atrage atentia se lua de smug...deci poate mai ai o sansa la varasmug

| sexy_2258 a răspuns:

laughinglol normal ca glumescrolling on the floor:*:*:*