| orika a întrebat:

o intrebare pentru fete...
cat ati prefera ca prietenul vostru sa aiba penisul de mare

13 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

EU nu as vrea ca prietenul meu sa aiba penisul mare, cat il are acum imi e de ajuns si nu cred ca marimea e cea mai importanta.Degeaba ai un penis mare si nu stii ce sa faci cu el.

| Ирина19 a răspuns:

Pai nu conteaza marimea, conteaza sa fie expert la pat!

| Zady a răspuns:

De ce va obsedeaza asa mult dimensiunea penisului? este suficient un deget sa o satisfaci de ce ti-ar trebui 25 de cm? stati linistiti

| Zady a răspuns:

Si inca un lucru:decat mare si bleaga mai bine mica si jucause

| shtephie a răspuns:

Nu conteaza marimea, ci calitateawinking

| cossmy a răspuns:

Da...toate vor mare. Si ele habar n'au daca sunt largi sau stramte in p****. Cu un instrument mare, se poate ajunge sa nu poti baga nici capul, daca fata e stramta. Asa ca respunsul cel mai bun, cred ca ar fi, atat de mare cat sa incapalaughing

| zayidee a răspuns:

Pai ce relevanta ar avea asta pentru tine? daca eu as zice ca am nevoie de 10 cm ti-ai cauta si tu unul tot asa? cand faci ddragoste nu conteaza doar marimea, conteaza calitatea, comportamentul partenerului, etc etc.

| stefangeles a răspuns:

Asa zic fetele ca nu conteaza marimea dar nu zic nici ca ce-i prea mult strica laughing)

| claudiea79 a răspuns:

20 sau 25 de cm este de ajuns

| MihaiPloiesti a răspuns:

Abia astept sa le vad si eu raspunsurilehee hee)

| AdelinaC a răspuns:

Doamne...intr-o relatie nu m-ar interesa deloc lucrurile astea.Important e sa-ti iubesti prietenul, actul sexual e neimportant ca doar nu sunteti niste robotei si relatia nu se bazeaza doar pe aspectul sexului.
Daca as avea un prieten, nici nu as baga in seama chestia asta.La un om trebuie sa apreciezi totul nu doar o parte din elhappy

| Hathor a răspuns:

15-16rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imens