| UFO03 a întrebat:

Intrebare pentru fete :Cum va spus prietenul vostru ca va iubeste?

Răspuns Câştigător
| aniladammd a răspuns:

Prin fapte este cel mai frumos.....atentie,iubire si grija....si ea isi va da singura seama

4 răspunsuri:
| Lur656i a răspuns:

Cu gura.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Intr-un sms...a mai scris ceva pe acolo iar la sfarsit era scris "eu chiar te iubesc frumoaso" a fost foarte placut.

| LaNaibaa a răspuns:

Mesaj la 4 dimineata cu " Te iubesc!"

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Simplu.
Eram în parc cu nişte colegi ei se băteau cu apă eu eram cu o colegă şi stăteam pe o bancă. Apoi vine încă o prietenă cu băiatul pe care îl plăceam pe vremea aia(nu mai sunt cu el) şi îmi zice că vrea să vorbească cu mine între 4 ochii.Eu mă gândeam la toate prostilelaughing.Şi mi-a zis : "Te iubesc!" Credeam că visezlaughing.
Nu e momentul să te plictisesc cu amintirile meleoh go on

N'ziua!