| Aurelian12345 a întrebat:

Intrebare pentru fete. Ce inaltime ati vrea sa aiba prietenul vostru?

18 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Personal, nu vad asa important aspectul asta, desi, da recunosc, nu mi-ar placea sa fie cu mai mult de 10 cm mai scund decat mine.Totusi,asta nu inseamna ca ar deveni lucrul asta un criteriu extrem de important, se mai fac abstractie de unele aspecte in anumite conditii.

| Razvan a răspuns:

In jur de 1, 85whistling

| Rukhsandra a răspuns:

Pai al meu are 1. 80 si imi place ca e mai inalt decat mine (eu am 1, 65)

| A12NDRA a răspuns:

Pai avand in vedere ca eu am 1. 67, mi-ar place sa fie mai inalt decat mine, ei bine de pe la 1. 70 in sus.

| ColorfullColors a răspuns:

Pentru mine nu e foarte importanta inaltimea lui. Tot ce conteaza e sa ne intelegem si sa ne completam reciproc. Desi daca ar fi cu 5-7 cm mai mic, ar fi putin cam ridicol, pentru ca ar trebui sa ma aplec cand ne-am saruta. Daca ar fi prea mare, iar nu ar fi bine, ca s-ar apleca el... E de preferat sa fim de aproape aceeasi inaltime, chiar daca nu e foarte important acest aspect.

| LoveAngel223 a răspuns:

| love_1456 a răspuns:

Asta depinde de inaltimea noastra, eu de exemplu am 1. 60, iar iubitul meu 1. 83happy sunt unii care zic ca e o diferenta mare(23cm) dar sunt multe cupluri in care fata are 1. 50 iar baiatul 1. 90. s. a. m. d, oricum. preferabil este sa fie mai inalti decat noilaughing:*

| ιυвιтα a răspuns:

Nu stiu exact depinde si de inaltimea fetei!
probabil ca as prefera un baiat putin imi inalt ca mine!
fundita?kiss

| Irinna a răspuns:

Cu cel putin 10 cm mai inalt decat mine(asa as putea purta pantofi cu toc de 10 :X)
Dar nu ma deranjeaja sa fie de aceeasi inaltime ca mine(pot purta si tenesi)

| sunset a răspuns:

Sa nu fie mai scund ca mine( 1. 68 )

| SEXobeat a răspuns:

Cu cel putin 10 cm mai inalt decat mine(asa as putea purta pantofi cu toc de 10 [is adepta tocurilor]

| alexya_8105 a răspuns:

Intre 5-10 cm mai mult ca mine

| Abcfunny a răspuns:

Mai inalt ca mine happy

| EsarfaRozZ a răspuns:

Nu conteaza, doar sa nu fie mai mic ca mine...clarlaughing)

| Tidiii a răspuns:

1, 70 incolo- 1, 80. Depindecat de inalta e fata tongue.

| Crys_4835 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pente 1, 8 clar
eu am 1, 7
:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza atata timp cat este mai inalt ca mine.