| anonim_4396 a întrebat:

Bună!
O părere sau un sfat?
Fostul meu iubit, e genul ala care se tine tare și ascunde ce simte, pune orgoliul mai presus de orice și evita sa recunoască ca ma iubește, ori da un răspuns în care lasă de interpretat. E gelos. Mereu îmi scoate ochii. Nici nu ma vrea, dar nici cu altul.
Vorbim de limbajul trupului. Când suntem amândoi în aceeași locație, dar cu anturaje diferite, mereu cauta sa stea în preajma mea, dar fără sa vorbim. Doar asa de la distanta. Se uita mereu. Nu ai ia ochii de la mine. Ii strălucesc ochii, trece de la o stare la alta și începe sa bea mai mult. Se enervează mereu când cineva începe sa vorbească de mine sau sa aducă în discuție numele meu. Orice as face, nu-i convine nimic și se schimba ca vremea. Am încercat sa-l trag spre mine, dar se tine tare și așteaptă pași doar din partea mea. Asta din ce am observat eu.
O perioada bună a stat în casa mereu, apoi când am început sa ies eu e și el mereu prezent acolo. Pana atunci nimic. Se poate sa mai aiba sentimente pentru mine? Mai avem și norocul de a ne ciocni unul de altul și din greșeală fiind. Sa fie chimia de vina? laughing))

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

E imatur, posesiv si gelos. nu pare ok so de viitor, ai mare grija sa nu ajunga si la violente!

| Andreeush a răspuns:

După părerea mea îți pierzi timpul.
Dacă el ar fi vrut să mai fie cu tine s-ar fi băgat în seamă cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce chimie? Dacã e fost, sunteti doar 2copii prosti si imaturi.

| GouDidodino a răspuns (pentru anonim_4396):

Confirm cele spuse de Morbid. Mare dreptate ai

| Ale5184 a răspuns:

Daa. Va ciocniti ca 2 electroni. Numai chimie. Daca te voia, facea un pas oricat de orgolios este. Treci peste. Pare un om gelos si posesiv. Nu va duce nicaieri