| FataLuiValter a întrebat:

O prietena de-a mea a visat ca eram la Bucuresti si imi lansam cartea.Eu in realitate imi doresc acest lucru foarte mult, dar ea stie doar de cateva luni. Ce parere aveti despre acest vis? Poate insemna ceva? Scuzati categoria dar e cea mai vizualizata!kiss Funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Violeta_1263 a răspuns:

Stii de multe ori visele devin realitate... daca tu chiar ai inclinatie si iti doresti atat de mult merita sa incerci. Succes la scris cartea. Si sa ne zici si noua cand o termini... Merita sa incerci o noua experentasmug

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Coincidenta.Visele nu au cum sa iti prezica viitorul, este doar imaginatia ei.

| BellsC a răspuns:

...Eu cred ca e un simplu vis poate va deveni realitate ...nu stiuwinking
dar oricum nu e bine sa credem atata in vise ca ne pot inselabig grin

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Eu te-am visat pe autostrada