| 3my098 a întrebat:

Ok deci, De obicei noaptea daca ma freamata ceva (De obicei ca am pierdut lucruri) Cand adorm, In vis visez unde am pierdut lucrul sau raspunsul la ce probleme am (Mi s-a intamplat de peste 10 ori) Si acu 2 nopti am visat Ca eram cu o fata pe un camp (Fata insemnand prietena mea) Si inainte de vis ma gandeam care ar putea cea mai frumoasa fata. Dar in acelasi timp in vis o voce inceata imi spunea "Fugi" ...Scuzati categoria. Dar ce poate insemna acest lucru?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Trebuie sa stii cum sa interpretezi, asa ca nu da cu piciorul unei ocazii din cauza unui vis, dar nici nu ignora un posibil avertisment, asa ca iti recomand sa fii cu ochii-n patruwinking

1 răspuns:
| Stefania96dfg a răspuns:

:Fugi : Ar insemna ori sa fugi cu ea, ori sa fugi de ea! Mai cauta si aici http://www.forum.oniromantie.ro/! Ar putea insemna multe! Dpinde daca iti place de acea fata si poate ai un prieten care o place si o vrea pentru el! Poate te gandeai daca sa fi cu acea fata sau( daca si prietenul tau o place) ce ar fi mai bine sa fi uh cu ea sau el,! poate iti aparea vocea lui pentru ca te gandeai la acel lucru cu el sau ea, etc! NUj tu ce crezi?