| caramelO a întrebat:

O sa va spun si eu problema mea in speranta ca ma poate ajuta cineva cu un sfat. Acum 4 luni de zile am cunoscut un baiat sa ii zicem X.Il stiam din vedere deoarece locuim in acelasi sat insa nu vorbiseram niciodata. El are 33 de ani iar eu 22. In acea perioada aveam o relatie cu un baiat, Y(el are 21 de ani si este vecin cu mine), o relatie care a durat 7 ani iar eu am pus capat acesteia pentru a putea fi cu X. Totul a fost bine ne intelegeam de minune, parintii nostri erau de acord ba chiar mi-a propus sa ma mut la el de Craciun si sa facem si un copil iar eu am acceptat. Problema este ca vineri mi-a trimis un msg in care imi reprosa ca sunt imatura, ca l-am dejamagit si nu intelegeam deloc cu ce dar am inteles ieri. Baiatal cauta scuze ca sa poata pleca din judet la fosta sa iubita cu care are un baiat de cateva luni si de care se despartise. Astazi l-am sunat si mi-a spus ca a adus-o acasa si pe ea si pe copil in vizita, sa-i cunoasca si parintii sai copilul si ca aceasta va sta pana marti, sa nu il mai sun, sa il las sa se gandeaska pana marti cu cine vrea sa fie cu mine sau cu ea. Acum simt ca mor de suparare nu imi doresc decat sa se intoarca la mine. Oare va face asta sau va ramane cu mama copilului sau? Oare il voi putea ierta daca se va intoarce la mine? Va mai fi vreodata cum era? Merita iertarea mea? Fetelor voi ce ati face in locul meu?sad

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu nu as sta niciodata cu un barbat care cand nu-i mai place de mine sau are o alta mandra ma respinge, apoi iar ma accepta si tot asa.