| Gipsy a întrebat:

O verisoara de-a mea folosea ceva pentru albitul dintilor. Era ceva cu care se dadea pe dinti, o solutie mai subtire ca oja, si ii tinea dinti albi 24 de ore. A sus ca acea solutie o lua de la farmacie.

Exista asa ceva? Pot gasi la farmacie? Cam cat costa?

Ma scuzati pentru categorie :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Bibi_3948 a răspuns:

Buna! da, se gaseste la farmacie.nu stiu sa.ti spun cu exactitate cat costa, dar poti merge sa intrebi.pentru albirea dintilor poti folosi si bicarbonat de sodiu atunci cand te speli pe dinti, dar iti mai recomand clatirea gurii timp de 5min cu putin ulei de floare-soarelui, sper sa.ti fiu de folos!