| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Oare ma place, adica eu il place, foarte mulTT. Prietenul lui cel mai bun mi-a zis ca da, dar mi-a zis ca o mai place pe o fata. In tabara a sarit peste mine in pat, si acum ceva timp, cand o fata a incercat sa ne faca lipeala { ea nestiind adevarul } el deja se imagina cu mine spunandu-mi ca ma iubeste si ca de cand astepta asta happy... Tot asa cand am iesit intr-o zi din piscina. ma imbracasem cu tricoul { dar mi se vedeau sanii, dor forma } si el imediat : ce tricou frumos laughing Ce sa cred? Va rogGGGG HELP puppy dog eyes Funda

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Sa se culce cu tine asta vrea 100% iti spun eu sigur. nu cred ca te place pentru altcevawinking ai grija

| answer a răspuns:

Ca ii miroase a catrinta baiatului! laughing Stai calma, dar pentru ca ii place cum arati, nu inseamna ca te si iubeste! Mai asteapta daca vrei ceva serios; acum pentru el totul e o joaca! Nu poate sa-i placa de 2 fete odata, decat daca le place pe ambele doar fizic! Nu cred ca vrei sa se rezume totul la fizic, nu?

| andrei1114_9621 a răspuns:

Poate ca era o gluma...si eu sunt tot baiat si acum fara suparare dar daca as vedea o fata in acea ipostaza mi se pare normal sa spuna cevatongueDar sincer eu cred ca te iubeste...