| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Imi place o fata dar are prieten. Ea mi-a recunoscut ca nu isi iubeste prietenul, ci doar tine la el. si a zis ca ii place de mine, iar intr-o seara m-a sarutat (acum spunand ca nu trebuia sa se intample). I-am zis ca sa fim impreuna, pentru ca nu are rost sa isi bata joc de baiatul ala si sa stea cu el daca nu il iubeste. Initial a ezitat sa raspunda, iar dupa un timp a spus ca si-a dat seama ca prietenul ei inseamna mult pentru ea si ca nu se poate.
Pe urma, ea a vorbit cu un prieten de al meu si i-a spus ca ii place mult de mine, dar nu se considera destul de buna pentru mine... Si se teme, ca daca intr-o zi as lasa-o pentru una mai buna.
Cu mine este distanta, dar tot se intereseaza de mine. chiar nu o inteleg ce are. Ma lasa sa vb singur uneori, nu mai raspunde cu raspundea inainte
Voi fetelor daca ati fi in locul ei, ce ati astepta de la mine?
Oare cum ar trebui sa procedez?

2 răspunsuri:
| CosminutzuAl3xutzu a răspuns:

Cristi cred ca ea asteapta de la tine sa ii spui ca o iubesti si nu doar prin cuvinte ci si prin fapte.

| AdaPufulete a răspuns:

Scuze de intrebare ....cati ani ai?