| ThEDraGoSH a întrebat:

Azi am fost la piscina si am lasat telefonul in tricou... Cand o fata mi-a ridicat tricoul a sarit telefonul in apa si l-am scos dupa 3-4 minute. Solutii?

Răspuns Câştigător
| FlooPp a răspuns:

Pai ai putea sa il desfaci il stergi bine, dupa dai cu feonul si il lasi sa se usuce, 1 zi cred, ca ajunge ca toata apa sa iasa, daca nu isi mai revine e mort, il poti duce la un service de telefoane.

2 răspunsuri:
| bugativeyRO a răspuns:

Il pui intr-un castron plin cu orez si il lasi o zi si o noapte.

| 10han a răspuns:

Il poti baga intr-o punga cu orez timp de 24-48 de ore