| HottestBarbiesOnTumblr a întrebat:

Buna tongue Ce schimbari apar dupa ce iti incepi viata sexuala? love struck dau funda >:

Răspuns Câştigător
| underground05 a răspuns:

De regula varsta potrivita pentru o fata sa iti incepi viata sexuala este 17 ani, si intr-adevar organismul tau trece printr.o serie de schimbari dupa ce iti incepi viata sexuala:se macina acea piarta de la sani(sanii devin moi si se lasa)este posibil sa te ingrasi putin asta in functie de fiecare organism! bafta

11 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Din punct de vedere fizic, ti se rupe himenul si atat.Schimbarile psihice difera de la o persoana la alta.

| elasexygagica a răspuns:

Ti se schimba viata totallove struck numa penisuri vei vedea in fata ochiilorlove struck

| CoquineNoire a răspuns:

Iti cresc dinti si limba in vagin si va incepe sa iti vorbeasca.

| Ellenna a răspuns:

Depinde de organism tongue Sunt unele fete care nu au parte de nicio schimbare tongue altele se ingrasa sau slabesc. in rest, nu stiu happy nu cred ca sunt cine stie ce schimbari

| Pysu a răspuns:

Pai te poti ingrasa, ti se poate deforma corpul, fiecare organism reactioneaza in felul lui, nu poti stii exact. Cam astea 2 schimbari sunt mai frecvente in randul fetelor fundita?batting eyelashes

| anaaa13 a răspuns:

Nu apare niciunaa laughing) serios vorbind.

| Katheeeee a răspuns:

Singurele schimbari care apar dupa ce iti incepi viata sexuala, sunt doar cele de ordin psihic, si fizic doar faptul ca nu mai ai himenul intact.In rest nu te ingrasi, nu ti se lasa sanii, si nu ti se deformeaza corpul.Astea sunt doar mituri happy

| ZoZoHeart a răspuns:

Pai ce apare? :-|

| HottestBarbiesOnTumblr explică:

@elasexygagica cred ca u toata ziua visezi penisuri rolling on the floor

| mariana25 a răspuns:

Dupa cite stiu el dupa ce iti incepi viata sexula incepa creste abudent sinii.la inceput maninci foarte mult fiind ca iti cheltui energia la actul sexual propriu zis. poti sa te ingrasi sau sa slabesti brusc!

| Abc_6735 a răspuns:

rolling eyes

Picioarele capata o forma Destul de buna'Frumoasa'

Curu La fel

Intr'un sing cuv te faci mai buna dec esti straight face.