| anonim_4396 a întrebat:

parinti mei pleaca la o nunta in seara asta si se vor intoarce acasa maine pe la 4 -5 dimineata! eu m-am hotarat sa imi aduc prietenul la mine acasa dar nu stiu cum sa fac ca sa nu ma prinda cu el... totusi nu il pot trimite acasa la ora 4! dati-mi un sfat! va rog frumos! si nu va bateti joc!

cele mai bune solti, fundita! :*
ce

Răspuns Câştigător
| alexX0otso a răspuns:

Poi daca parintsii tai vin obositsi il ascunzi si u undeva pana adormbig grin iar dim la 7 sau 8 pleak si el acasabig grin. sper cu te-am ajutatbig grin

8 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Cum au zis si ceilalti... ori nu-l aduci la tine, ori ii explici ca la ora 3 trebuie sa plece (chiar daca ai tai se intorc la 4, 5 e bine sa ai o marja de timp ca sa fii sigura ca n-ai parte de surprize neplacute)
totusi, solutia cea mai sigura ar fi sa nu-l aduci la tine. daca, ipotetic vorbind, ai tai se intorc acasa mai devreme (daca o doare capul pe mama ta?!) si va gasesc impreuna, o sa dai de belea. or sa fie foarte suparati, or sa considere ca nu pot avea incredere in tine si vor fi foarte circumspecti in ceea ce te priveste. si sa le castigi inapoi increderea o sa fie destul de greu.

| DevilLife a răspuns:

Cand ajung ai tai acasa zii sa se bage sub pat sau in dulap.ai tai poate or sa vina sa vada daca esti acolo si dormi... dar vor fi obositi si vor adormi repede.deci nu va dura mai mult de juma de ora.si dimineata inainte sa se trezeasca ai tai il poti trimite acasa.Bafta si distractiebig grin

| claudiu123 a răspuns:

Ai vreo 2 variante

1. Vb cu iubitul tau ca parintii trebuie sa soseaska la 4-5 si va trebui sa plece acasa
2. il ascunzi undeva pana la 7-8 (parintii tai vor dormii desigur la ora aia) si atunci il trimiti acasa

| PredatoR a răspuns:

Zine si noua ce ai facuthappy

| zarkon a răspuns:

Ascundel în dulap, oricum, ai tăi vor fi obositi când o să vină d l nuntă şi nu o să-l observe, baftă!

| anss23 a răspuns:

Pai ai doua varianta:
1.nu il ai chemi la tine
2.il trimiti acasa la 4

| BineeeMa a răspuns:

Pai vezi si tu la ce ora pleaca ai tai si il trimiti acasa pe la 11, 12 noaptea. alta idee chiar nu am

| d33a a răspuns:

Ascunde-l sub pat sau in sifonierhee hee