| vεηiη a întrebat:

Pastila de a doua zi isi face efectul?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Draguta,la unele isi face efectul,la altele nu,in sensul ca are si reactii adverse,cum ar fi voma,si daca o vomiti,degeaba ai luat-o.
si tine minte,se ia doar o data pe an,si atunci cand este o urgenta.
(daca se rupe prezervativul,sau daca ai folosit ca metoda de contraceptie coitul intrerupt,care nu prea e eficient,sau daca ai facut neprotejat intr-o zi in care erai fertila,la metoda calendarului ma refer).
sper ca te-am lamurit si,aveti grija de voi,copii, cu sexul nu e de joaca, fiti maturi si responsabili.

7 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Depindetongue

| Jack a răspuns:

NU nu tongue ii facut dea'mpulea :X, o cumperi si o iei ca pe vitamina C, cand nai bomboane :X! numa ca ii mai buna de papat ca vitamina C si mult mai buna decat un bebe :Xrolling on the floor! Daca vrei sa incerci mai bine incearca pastila de jum de ora eu stiu cai mai ok thinking si nu are efecte asa puternice thinking! sau daca nu vrei sa incerci pastile incearca'ma pe mine laughing! sau daca nu vrei sa asculti un baiat bine dispus nu citi raspunsul:* Bafta la treabasmug ca doar de aia vrei pastilutebatting eyelashes!

| vεηiη explică:

Cica depinde.
Auzi nu vrei si funda pentru raspunsul tau?batting eyelashes
Depinde de ce?
Daca nu vroiai sa scrii, mai bine nu postai nici un raspuns.
Cretinbatting eyelashes

| vεηiη explică:

Jet fraiere.
Crezi ca m-ai impresionat cu raspunsul tau? laughing
Am mai vazut prosti, nu m-ai surprins cu nimic!

| vεηiη explică:

Nu am vomitat.
Am citit de asemenea prospectul, si m-am lamurit in mare parte.
Dar aveam o nelamurire, ce-a postata in intrebarea mea.
Multumesc!

| TommyMiller a răspuns:

Numai daca ai luat si pastila de prima ziwinking

| korynna_4355 a răspuns:

Da isi face efectul daca o iei in mai putin de 12 ore dupa contactul sexual neprotejat, sunt de fapt doua pastilute si se ia la o diferenta de 12 ore. Funda?