| Sjsnenen a întrebat:

Pe 26 si 27 eu si prietenul meu ne—am masturbat. Sunt virgina. Nu am avut contact sexual. Pe data de 28 si mi-a venit menstruatia. Dupa terminarea menstruatiei ne-am mai masturbat. Trebuie sa imi vina luna asta pana in 1 sau 2. Toata luna m-a durut burta aproape. Sperma nu a avut cum sa ajunga in vagin. Daca avea lichidul de dinaintea spermei pe deget este vreo sansa? Tot timpul se cam stergea pe maini. Este a treia intrebare pe care o pun pe TPU. Sunt fff speriatasad. Noi zicem ca atata timp cat nu am avut contact sexual nu are cum si nu s-a terminat in mine. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc si totodata iti recomand sa citesti raspunsul transmis urmatoarei intrebari :
https://www.tpu.ro/......u-cand-am/

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ca ar trebui sa folositi si voi prezervative si anticonceptionale ca oamenii normali, si dupa puteti face sex decent in loc de lucru manual. Nu esti insarcinata, asa ca nu e stress.

| Sofer a răspuns:

Însărcinată nu. Trebuie sa existe contact sexual cu ejaculare în vagin sa poți rămâne însărcinată.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai cumva 12 ani?

| Sjsnenen explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu)), dar multumesc de raspuns

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și dacă primești de aici răspuns o să te calmezi?
Există test de sarcină la farmacie.

| Sjsnenen explică (pentru sadrian46):

Vreau sa vad si parerile altor oameni care poate au trecut prin asta sau au mai multa experienta decat minelaughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu are cum. Chiar daca pui o alta intrebare, raspunsul este acelasi in cel mai amabil mod.

| Dani6421 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa-ti schimbi iubitul.

| Sjsnenen explică (pentru Dani6421):

De ce spui astalaughing)?