| Deliaaaaaa1 a întrebat:

Normal menstruația trebuia să-mi vina pe 20, de obicei vine cu 6 zile mai devreme decât anterioara. M-am stresat foarte tare in ultima vreme, luna aceasta am luat niste pastile pentru răceala. Am avut simptomele dinaintea menstruației, dar aceasta nu a venit. Pe 1 am avut contact sexual neprotejat fără ejaculare înăuntru si lichidul preejaculator era steril, nu a avut loc contact sexual/masturbare cu 24 de ore înainte. Am avut zilele astea niste dureri de burta îngrozitoare, ma simt puțin imbalonata, aseara mi-a fost puțin greață si m-a durut stomacul, tremur asta mi se întâmpla doar înainte să-mi vina, m-a durut si spatele, ieri am tremurat, alaltăieri am tremurat si vad ca acum mi-a apărut si puțin mucus. Am facut vărsat de vânt vineri.
Ce credeți ca ar putea fi, ar putea fi o sarcina?

2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Nu cred, cred ca e o dereglare si de la stres si de la pastile si in final o sa-ti vina, mai ales ca ai toate simptomele.

| radubz a răspuns:

Nu este sarcina