| marafloroiu0000 a întrebat:

Buna, pentru cele care ați administrat pastila de a doua zi … cât timp va întârziat ciclul menstrual?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cand iei pastila de a doau zi, intarzierile nu-s e mai pot calcula sau estima, fiindca depidne de corpul fiecarei femeii, cum proceseaza aceste efecte secundare masive.
In orice caz, efectele secundare ale acestei pastile iti dau ciclul menstrual peste cap pe urmatoarele 6-12 luni, cand nimic nu mai este ca inainte, ciclul venind aleator, ovulatia si perioada fertila putandu-se intampla oricand.

2 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

Sunt pastile inventate de masonul Gates, nu le mai consuma.

| Scurtu_Maria_2002 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Mie mi-a intarziat chiar o luna, dar prietenei mele 5-6 zile