| nokia5300 a întrebat:

peste citeva zile e ziua de nastare a prietenei mele(iubitei), are 15 ani. ce i-as putea face cadou? fetelor ajutati-ma va rog mult...

5 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Pai. la orice fata tine faza cu bratara de argint :d si la toate le place.
Asa ar mai fi multe. un pandativ dragut (de obicei o inimioara, steluta, litera cu initiala) pentru lantisor.
O esarfa.
Un album de poze cu voi sau cu ea.
Un trandafir rosu
Un obiect decorativ pentru casa
O perna in forma de inima
...de obicei ceva mai practic sau care sti ca ar folosi :d

noroc:d

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Eu as spune sa ii iei un parfum, unul mai delicat...
Eu una sunt innebunita dupa Passion Dance de la Avon, dar mai sunt si altele...
Ceva, din argint, o bijuterie ceva...
Un buchet de trandafiri?
Ea oricum o sa se bucure de orice, gestul conteaza, si faptul ca ii arati ca tii la ea.

| biBii07 a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei o rama in care sa inserezi o poza cu voi doi, sa ii cumperi un parfum, asta daca ii stii clar gusturile, ceva carti.

| Adryanna_1259 a răspuns:

Daca te tine buzunaru, poti sa ii iei un medalion gravat special pentru ea si daca nu... thinking un buchet de flori si sa faci cinste cu o masa, o poza frumos modificata cu voi doi, sincer eu cel mai mult as aprecia sa vad ca ii pasa si ca tine la mine si cred ca si prietena ta e la fel... succes in a gasi ceva perfect big grin

| Andreee a răspuns:

Pana la urma gestul conteaza.

Dar, daca vrei tu sa ''o dai pe spate'', i`ai putea cumpara ceva material:
-un brelog cu numele ei
-un ursulet[ceva de plus, nu exagerat de marewinking]
-parfum, gel de dus
-cosmetice -o rochita, ceva de imbracat
Si ceva facut de tine, ceva din suflet pentru care ai muncit tu, cu mana ta.Nu conteaza foarte mult daca iese, cum iese, cum am mai spus, gestul conteaza.Nu ar fi rea nici o scrisoare in care sa ii marturisesti dragostea. O poiezie.Nu trebuie sa fie mare, lunga sau reusita, conteaza sa fie scrisa de tine.
Astept o funda, asta doar in cazul in care ti-a placut.
II doresc prietenei tale mult noroc si sanatate, sa fiti fericiti impreuna.