| gab0ru a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii fac iubitei mele de ziua ei? O cheama Elena si este peste cateva zile. Funda

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Peste tot ce ti s-a spus pana acum, care la randul lor sunt foarte bune raspunsuri, parerea mea este ca tu stii cel mai bine ce anume ii place si ce nu.Tu o cunosti si ii stii bunele si relele asa ca ar trebui sa iti pui mintea la contributie si sa actionezi in consecinta.Bineinteles ca pe langa cadou ii duci un buchet de trandafiri(sau poate are o floare preferata) nu o sa il refuze, fetele, fiind vorba intre noi, sunt moarte dupa flori.
Succes si petrecere frumoasa!

| Mihailescuioana29 a răspuns:

In primul rand un buchet de flori, fetele admira foarte mult florile. Nu trebui sa ii cumperi ceva scump, pentru noi fetele conteaza gestul. Bineinteles, daca ti se pare putin un bughet de flori ii mai poti lua o mica atentie. Sau poate o cina romantica, vezi tu.

| corina1122 a răspuns:

Pentru fete, micile gesturi sunt o dovada de iubire. Ii poti cumara un tricou, un buchet de flori, un ursulet, un tablou in care sa fie poza voastra, o cana personalizata