| anonim_4396 a întrebat:

poate pun intrebari stupide laughing am incercat sa-mi bag in vagin un fel de dildo, si nu am simtit nimic deosebit, chiar nu mi-a placut, si eram excitat inainte. de ce oare nu m-a excitat si nu am simtit ceva placut?

6 răspunsuri:
| Zap a răspuns:

Ai vagin si erai excitat?[fi atenta la cuvinte]

Poate ca iti era gandu la altceva si nu aveai chef sa te masturbezi.

| Kaℓi a răspuns:

Honey, cam arzi etapele! acum 2 zile te vaitai ca nu te-a sarutat inca nimeni si acum...

| HabarNuStiu a răspuns:

Pai eu nu inteleg ceva. esti EXCITAT si ai vagin? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa incercam cu o sticla de bere, crede'ma, o sa simti ceva.

| TawnyDean a răspuns:

Am vrut sa scriu excitata, imi merge grau tasta '' a ''

| Love_3744 a răspuns:

Buna Tawny, intrebarea ta, e putin stupida cum ai zis, dar nu o lua in nume de rau! Dar parerea mea este ca nu sunt foarte eficiente, nu am incercat, dar uite http://www.imaginelife.ro/......_la_femei/ poti incerca de aici sa iei cateva "tehnici"! Take Care!