| Anonimzzz a întrebat:

Salut.sa zicem ca am avut un contact sexual insa nu se poate spune asa.Nu eram excitat mai pe romaneste nu mi se sculase insa am incercat sa bag penisul in vagin asa moale. Exista riscu sa fi fost lichid preejaculator pe penis chiar daca nu era sculata, chiar daca nu eram excitat?

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Sansele unei sarcini sunt inexistente.
O zi bună!

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Pai nu era sculata, nu ai bagat-o ai spus ca doar ai `incercat`.
Deci nu sunt riscuri sa fie insarcinata stai calm, lumea face sex neprotejat minute in sir si nu se intampla nimic.

| Anomisusususususus a răspuns:

Nu exista nimic. da tu cum poti *** daca nu ti sculata? laughing)

| Anonimzzz explică:

Mentionez ca nu am mai continuat contactul sexual

| Anomisusususususus a răspuns (pentru Anonimzzz):

Stai linistit. nu exista niciun lichid seminal (preejaculato) din moment ce nu ai fost excitat happy