| loadme a întrebat:

astazi eram cu prietena si am inceput sa ne sarutam si sa o ating in locuri "exteme", adica pe vagin. iar noi tot ne sarutam si am mangaiat`o pe vagin si am vazut ca chilotii erau uzi. ma intreb daca i-a placut, si ce a simtit. si daca e bine ca a sa "udat" pe vagin.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Ok... păi să zicem că s-a excitat, prin urmare organismul ei a secretat lubrifiere naturală..Atunci e ok.
Dacă are probleme cu scurgerile vaginale gen candidoză sau altceva nu e ok. Scurgeare să fi fost transparentă atunci totul e ok dacă e albă spre brânzit sau maronie nu e bine.

| loadme explică (pentru Azµre):

Nu are probleme cu scurgerile vaginale... si "substanta" era transparenta ( alba )

| Azµre a răspuns (pentru loadme):

Bravo ține-o tot așa... Atunci îi place happy

| Alexakos a răspuns (pentru Azµre):

Hahahahahaha

6 răspunsuri:
| Rts123123 a răspuns:

E fff bine maaaaaaaaa... funda?

| quiX18 a răspuns:

Ai auzit de excitatie? umezirea vaginului? orgasm? ...cred ca i-a placuthee hee)

| M0nsT3r a răspuns:

Bine boss! Nu e nici o problema inseamna ca i-a placut! Tine-o tot asawinking