| ioana1122334455 a întrebat:

Buna prieeni, cu ceva timp inurma am avut nevoie de ajutorul vostru in legatura cu un baiat. Acum am aflat ca este prieten cu o tipa pe care eu o urasc. Isi dau like si commuri pe facebook si altele, dar sunt siigura ca tipul ma place si pe mine. Insa acum vreau sa il fac gelos. Aveti idee cum?

Răspuns Câştigător
| marinela92 a răspuns:

Hey scumpa am eu un sfat pentru tine. Daca il placi si el te place nu va razbunati unu cu altu prin a-l face pe celalat gelos pentru ca in timp lucrul asta o sa te faca sa suferi. Iti spun asta pentru ca si am facut marea greseala de a ma razbuna pe omul de care imi placea prin ura indiferenta si gelozie..si saracul le-a indurat pe toate i-am frant inima dintr-o simpla razbunare; insa sti zicala cu roata se intoarce? ei bine cu toate ca si el ma iubea pe mine mi-a platit cu aceiasi moneda si m-a facut sa sufar la dublu si a mai stat si cu una pe care nu o suport si de fiecare data cand o saruta se uita la mine sa-mi vada reactia...e dar vezi tu? pentru ca eram prea orgoliosi sa ne spunem ca ne placeam am sfarsit prin a nu ne mai saluta si ane preface ca nici macar nu ne cunoastem... deci nu-l face gelos daca te place pentru ca o sa ti-o intoarca peste n timp cu aceiasi moneda si o sa suferi si mai mult si crede-ma ca nu iti doresc sa plangi in fiecare noapte cum o faceam eu si sa-ti spui de ce? oare cum era? cat de bine ma simteam in bratele lui s.a. sooo sper sa cedati lanturile astia ce va inconjoara si sa va spuneti odata sentimentele :* te pup:*

1 răspuns:
| Michelle17 a răspuns:

Buna :*
m-am confruntat si eu in trecut cu aceasta problema, si cred ca ar trebui sa'i raspunzi cu aceeashi moneda, sau sa vb despre fata aiawinking
funda?^^