| marry_2494 a întrebat:

prietena mea il iubeste pe iubitul meu si ma invidiaza si de fiecare data cand ma cert cu iubitul meu se da la ea. ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce parere sa am?
Ca incalzesti un sarpe la san!
Sau doi,ca vad ca nici prietenul tau nu se lasa mai prejos!
Explica-i prietenei tale ca ori isi baga mintile in cap,ori o tai din lista ta de prieteni!
Daca ea ar avea un prieten,i-ar place sa-i faci ce-ti face ea?
Si,iubitul tau ar putea fi mai serios,ori te iubeste, ori nu! Se joaca de-a dragostea? Nu de altceva, dar ai putea sa te joci si tu si sa vedem daca i-ar conveni sa te vada cand va certati in bratele amicului lui!
Foloseste-ti mintea!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Pai dacă se dă la iubitul tău clar nu o poţi numi prietenă!
Şi de ce merge el la ea când se ceartă cu tine? Asta e dubios! Eu zic să îi pui nişte condiţii serioase iubitului tău pentru că nu e ok ce face.
Baftă şi nu uita că trebuie să fii demnă şi mândră de ceea ce eşti mai ales că nu ai pentru ce să te înjoseşti!
Vacanţă plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e prietena?rolling on the floor)