| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul prietenei mele bune. cred ca ma place, voi ce parere aveti? Cand ies cu ei 2 el... se uita la mine. venise o data la mine sa imi faca laptopul si. am vorbit despre prietena ei chestii si cand a plecat a mimat ca ma pupa. thinking Ceea ce nu mi se pare normal sa faca asta, fiind prietena buna cu iubita lui laughing) Cand nu iese prietena lui afara, ma cheama pe mine. iesim, vorbim ca amici, etc. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Vallerie a răspuns:

Nu cred ca te place.Mai degraba face asta din respect fata de prietena ta! Se comporta astfel deoarece considera ca sunteti amici! Insa poti verifica daca banuielile tale sunt adevarate! Incearca sa stai cit mai mult cu ei doi si vei vedea singura rezultatul!

10 răspunsuri:
| maria111 a răspuns:

Si daca tu ai prieten de ce iesi cu ei 2, prietenul tau unde este? si de ce iesi cu el afara daca prietena ta nu iese?

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru maria111):

Paii ei doi se cunosc, el are incredere in mine, si prietena mea are incredere il el si in mine, si nu i-as face asta niciodata sa ma dau la pr ei, doamne fereste nu ma atrage nu nimic! si chiar daca m`ar atrage nu m`as uita la prietenul bunei mele prietene! Eu il consider un amic foarte bun happy. Si prietenul meu are incredere in mine, el stie cu cine ies si ce fac happy

| byrain a răspuns:

Cred ca te simpatizeazawinkingDar daca vezi k el incepe sa se dea la tne...bla bla bla...asta e mai mult de o simpatie.fi sigura! happy

| byrain a răspuns:

Cred ca te simpatizeazawinkingDar daca vezi k el incepe sa se dea la tne...bla bla bla...asta e mai mult de o simpatie.fi sigura! happy FUNDA?batting eyelashes

| xXxXAndreeaXxXx a răspuns:

Pai..si eu ma aflam in aceeasi situatie straight face. Bine, eu sunt aia care se cam uita la iubitul prietenei melelaughing. In cazul asta, ar trebui sa il intrebi, iar daca si tie iti place de el, n'ai ce face. Ori el ori ea. Eu ti'as da un sfat : Iubitul se poate desparti de tine, dar prietena cea mai buna nu. Bine, daca e intr-adevar prietena buna laughing.

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru xXxXAndreeaXxXx):

Nu, nu cred ca ar vrea sa stea cu mine, el o iubeste pe prietena mea... big grin

| xXxXAndreeaXxXx a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Totusi al trebui sa'l intrebi, ca sa nu mai stai in suspans :d

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru xXxXAndreeaXxXx):

Da, dar oricum pe mine nu ma atarage absolut deloc! laughing Eu am prieten si nu as sta niciodata cu iubitul prietenei mele bune, oricat de frumos ar fi laughing big grin

| xXxXAndreeaXxXx a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Pai atunci spune asa laughing. Nu stiam ca ai prieten. Bafta cu al tau love struck!

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru xXxXAndreeaXxXx):

Mersi laughing big grin