| PisyKiss a întrebat:

Am si eu o problema: De ce credeti ca iubitul meu o ia mai mult in seama pe prietena mea cea mai buna care si ea il place? L-am intrebat de o mie de ori pe cine alege si de fiecare data zice ca pe mine ma iubeste nu pe ea! A mai spus ca nu o sa se mai intample. Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| TeManancCuNutella a răspuns:

Po`i el stie ca prietena ta il place?
Daca stie, inseamna ca vrea intr-un fel sa te fac geloasa sau asa ceva, dar daca nu stie, inseamna ca o place pic, dar te prefera pe tine.
Sper ca ti-am fost de folos.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Of, of...de ce oare mi asa cunoscuta povestea asta? mai nou, cand ai prieten, ar trebui sa renunti la prietene ca sa nu ti l fure...in cazu tau, poate o place si pe ea dar pe tine te iubeste

| yhsay a răspuns:

N-ai zis cati ani ai dar banuiesc ca in jur de 16.
Nu cred ca e vorba de iubire (fara suparare), baietii spun multe si de regula jongleaza fetele fara nici o problema. Iar fata respectiva nu ti-e deloc prietena daca il place si-i accepta avansurile. Desparte-te de el, nu merita happy Mai bine sa-l lasi tu acum cu buza umflata decat sa plangi mai tarziu si in acelasi timp, sa-ti pierzi si prietena.