| vasilevvasile a întrebat:

Buna prietena mea nu prea imi raspunde la mesaje si telefon ii trimit un mesaj si imi raspunde la el dupa 4, 5 ore si la telefon aproape niciodata uneori imi da pe ocupat si alteori acceseaza mesageria..de ce oare?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se comporta in modul descris, fiindca nu este atrasa de tine, deoarece ii lipsesc sentimentele de dragoste si iubire. Incearca sa te faca sa intelegi ca sentimentele nu sunt reciproce si catadicseste sa-ti raspunda cand si cand, pur si simplu din politete. Adreseaza-i in mod direct intreabarea cu privire la natura relatiei voastre si daca mai are rost sa speri in continuare. Sanatate.

| AnastasiaMariaStacey a răspuns:

O adolescenta cand vrea sa ii dea papuci unui baiat face exact ce ai spus tu mai sus, ori asta ori clar e ocupata, sau chiar nu vrea sa iti vorbeasca, incearca sa te poti altfel cu ea si poate iti va raspunde mai repede si daca nu inseamna ca, cauta momentul potrivit pentru a se desparti de tine. Bafta cu asta!