| Alex a întrebat:

Am o problema. Am vb cu prietena mea joi sa o sun la ora 12 azi ca sa ne intalnim azi. Am sunat la ora 12 si nu-mi raspunde. Am mai sunat de cateva ori si tot nu-mi raspunde. Nu mi-a dat nici "Ocupat". Am trimis SMS si un mesaj pe internet si nu mi-a raspuns. Am vazut ca mesajul de pe net arata ca a citit ea. Ce fac in continuare? Mai sun maine si\sau trimit SMS si\sau mesaje pe net? Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-o fi uitat telul acasa. Ai rabdare.

| kandaraki a răspuns:

O trimiti cat mai departe dupa ce EA te suna, nu te injosi baiete

| MylaSorana a răspuns:

Pai mai asteapta, poate e ocupata si o sa ti raspuna cand are timp