| andreea_4761 a întrebat:

Buna prieteni big hug in seara de revelion este ziua mea si m-am gandit sa merg la cumparaturi impreuna cu Roberta fata cu gemenii, app s-a mutat la mine iar maine e ziua ei si m-am gandit sa ne facem ii fac ziua o data cu a mea si revelionul, vreau sa ii iau un cadou, m-am gandit sa ii iau ceva necesar copiilor cat si ei, si vreau sa imi iau mie de imbracat dar sfatuiti-ma pentru ca nu stiu si vreau sa ii iau si ei ce ii v-a place si app ce as putea lua ca mancare pentru revelion avand in vedere ca are decat cateva zile de cand a nascut si nu s-a recuperat total? multumesc anticipathappy

2 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

De revelion se cumpără alcool și iarbă. Nu da banii pe mâncare...

| Rustin a răspuns:

Sti-am citit si intrebarile anterioare, si chiar ma bucur ca o ajuti
pff,la imbracaminte nu prea ma pricep :D dar la mancare nu ar trebu sa fie asa greu
niste icre,, peste (vedeti voi vum va place sa il gatiti :p), preparati niste salata, paste milaneze ai aici reteta, destul de usor de preparat, http://www.retetesanatoase.com/2011/05/paste-milaneze.html), cascaval, doar ca ii cam scump :)), si ce ma ivreti voi
chiar ma bucur de decizia pe care ai luat-o:)
asta ii sper sa te descurci :)