| CrazyName a întrebat:

De revelion vom fi 3 copii: unul de 10 ani si 2 de 12. Facem revelionul singuri vom iesi la 00:00 la artifici. Ce putem face? Avand in vedere ca sunt cel putin 4 ore vreau multe idei.

3 răspunsuri:
| PisicaDragutza3 a răspuns:

La artifici de ce nu strigati in gura mare : La multi ani de 2014! Sau ceva de genul.Sau de ce nu denumiti ce vedeti in artifici? Sau si mai bine adevar sau provocare! Funda?batting eyelashes

| CrazyName explică:

Ma refer la jocuri cat timp stam acasa sau chesti amuzante de facut la artificii

| VladArtilerieGrea a răspuns:

Duceti-va la o terasa, cumparati-va niste suc, cumparati eventual artificii, si le dati foc, sau, pur si simplu, uitati-va la artificii.