| mishuzuchan a întrebat:

Buna prieteni. mama mi-a spus ca daca un baiat pune mana pe sanii unei fete acestia nu mai cresc. este adevarat?

Răspuns Câştigător
| kryss456 a răspuns:

rolling on the floornu nu e adevaratlaughing probabil mama ta a vrut sa te sperietongue poti sta linistitalaughing.

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Sunt un baiat fin, am mainile de doctor.batting eyelashes

| GyeBaek a răspuns:

Carei legatura?

| Heather2001 a răspuns:

Esti Mai proasta ca mama ta daca o crezirolling on the floorlol, ce stupida intrebare...normal ca nu e adevaratbig grin

| ConnstanntiN a răspuns:

Mama ta cum are sanii?

| Alexandru0007 a răspuns:

Serios? doar daca baiatul e magician poatehappy e o prostie.sanii cresc in continuare.mama ta a glumit cu tine ca sa nu mai faci tu prostiihappy

| Giutsa a răspuns:

Ooo da! PERFECT ADEVARAT! Sa lasi pe nimeni sa iti puna mana pe tate. O sa iti dea inapoi straight face!

| AndiNyctophilia a răspuns:

Nu, nu este adevarat, probabil ti-a spus asta ca sa nu o faci cu unul care profita de tinehappy

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Nu este adevarat, ti-a spus asta ca sa nu pui mana pe sanii fetelor ca e urat happy

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Doamne ce nesimtit esti baiatule! Cum ti-a trecut prin minte sa scrii asa ceva intr-un site public? straight face

| mishuzuchan explică (pentru FlorinaGeorgiana):

Mda sunt fata ^^ si scuze de intrebare dar sunt curioasa pentru ca is niste nesimtiti la mine la bloc care pur si simplu cand ma vad fac lucruri de astea

| FlorinaGeorgiana a răspuns (pentru mishuzuchan):

Aa. nu stiam daca esti fata sau baiat. Atunci cred ca mama ta ti-a spus asta pentr-u ca sa nu lasi pe nimeni sa-ti puna mana pe sani, oricum nu e adevarat happy

| ioana12345 a răspuns:

Nu are nici o legatura.

Răspuns utilizator avertizat
| andreiultra1998 a răspuns:

Nu, nu este adevarat ...nu te speria happy

| florin177 a răspuns:

Une pune baiatu mîna sanul creste ca si prunalaughing

| Anonim47 a răspuns:

1. Esti fata si esti ingrijorata ca nu iti vor mai creste sanii, 2. Esti baiat si crezi ca ai facut o crima daca ai pus mana pe sanii unei fete... raspuns la intrebare : Nu, nu este adevarat