| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul cel mai bun, al fostului meu prieten, de ceva timp a inceput sa se de-a la mine, sa ma caute, sa imi trimita sms-uri, lucruri care nu le facea atunci cand eram cu fostul prieten. Nu stiu ce sa cred, el s-a indragostit de mine, sau la pus fostul prieten? multumesc!

3 răspunsuri:
| Andreea52 a răspuns:

Pai gandste-te ca poate el asta a aseptat, ca voi sa va despartiti ca el sa poata sa te caute fara ca sa isi tradeze prietenul ceea ce nu cred e faptul ca sunt prieteni atat de buni, poate doar aparent ca daca ar fi fost el nu te-ar fi cautat dar orice este posibil

| Beiibby a răspuns:

Nu poti sti ce are in cap...dar din moment ce imediat dupa ce voi va`ti despartit a "actionat" denota ca nu tine asa mult la prietenia dintre el si ex`ul tau. Incearca sa-l informezi intru`n fel pe fostul tau despre ceea ce face prietenul tau si iti vei da seama dupa reactia lui daca stie sau nu despre asta. Sper ca ai inteles ceva si ti-am fost de ajutor. Xoxo

| Angels151 a răspuns:

M-am certat foarte rau cu fostul prieten, si in urma discutiei mi-a zis ca pr lui nu s-ar uita niciodata la mine. El nu stie.