| cristeaalexandra a întrebat:

Mai devreme eram pe afara cu o fata.Ne-am dus sa stam pe banca la ea la poarta.La scurt timp a venit si fostul meu prieten cu niste prieteni de ai lui.Fostul prieten nici macar nu ma salutat cum facea el de obiceioh go on.A inceput sa vorbeasca cu fata asta de nu stiu ce lucruri si fata asta m-a intrebat si pe mine ceva si eu i-am raspuns si fostul meu prieten a inceput sa tipe la mine si sa imi vorbeasca urat ca de ce m-am bagat si eu in conversatia lor...m-au durut mult vorbele lui si mai ales ca a tipat la mine fara motivsad.Pe urma am inceput sa ne certam si el a plecat...
Nu stiu de ce s-a schimbat asa de mult...parca numai este el...sad si eu tot tin la elsad.
De ce credeti ca s-a schimbat atat de mult si mai ales sa tipa la mine asa fara motiv?
Mai are rost sa mai vorbesc cu el s-au sa il las in pace?

Răspuns Câştigător
| AlexXutzu07 a răspuns:

Buna, o sa spun tot ce simt... Nu te merita, nu merita nici o lacrima de a ta, nu stie sa se poate cu tine si nu va sti niciodata. Imi pare rau ca ai trecut prin asemenea situatii, dar fii puternica viata merge inainte. El inca nu a descoperit adevaratul sens al cuvantului *te iubesc* si nu cred ca va reusi prea repede. Ai grija de tine si incerca sa uiti trecutul. pa-pa

4 răspunsuri:
| danifx2 a răspuns:

Dal drac de handicapat...nu merita atentia ta...

| pursisimpluAlex a răspuns:

E frustrat ca nu a putut sa te tina langa el si de aia face asa. trateaza-l cu indiferenta cel mai bine.

| Hazzard a răspuns:

Eu iti zic sa il lasi in pace.Nu merita sa iti bati capul cu el.Credema ca sunti si alti baieti pe lumea asta.

| SweetylIfe a răspuns:

Eu zic ca nu mai are rost sa iti bati capul cu el. Mai bine lasa-l in pace Mai poti sa-i spui ca l-ai iubit si ca inca mai tii la el, iar apoi sa-l lasi in pace oh go on motivul pentru care s-a schimbat, ..ar putea avea legatura cu ce a simtit pentru tine, poate inca mai tine si nu stie cum sa-ti arate.Dar asta depinde de tine daca mai vrei sau nu sa ai de aface cu elwinking