| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema si as avea nevoie de un sfat, doua. Am fost inselat de pers iubita cu fostul ei prieten. Prietena fostului ei prieten a intrat in discutii cu mine ulterior si am ajuns sa-mi jignesc iubita cu multe si sa zic anumite lucruri intime despre rel noastra. Dupa un timp ne-am impacat si acum ea a aflat de conversatia dintre mine si prietena fostului ei prieten si imi cere explicatii. Stiu ca am gresit si nu trebuia sa fac asta...dar eram intr-un moment super nasol si nu mi-am dat seama. Pana la urma din cauza ei am ajuns sa fac asta. Voi ce ati face in locul meu?

10 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Când te desparți de cineva, nu te duci la colț de stradă și o bârfești. Nu prea ai ce face acum. Lucrurile s-au întâmplat în trecut, să rămână acolo. Spune-i să treacă peste cum ai trecut și tu.

| Prometheus14 a răspuns (pentru LoveSleep):

Corect. Asta a fost vina mea, dar din cauza supararii, a fost un moment disperat. Dar daca ea nu trece peste asta? Ce as putea sa fac? Sau daca se razbuna?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai sa vad daca am inteles. Ea te insala, tu o vorbesti de rau si acum tu esti cel care trebuie sa dea explicatii? Haha, ce bou esti!

Răspuns utilizator avertizat
| MidnightR a răspuns:

Ce explicatii vere? Tie ti-a dat cand te-a inselat?

Nu-i dai nicio explicatie, sa zica mersi ca nu ai inselat-o cu prietena fostului ca sa va razbunati.

| Prometheus14 a răspuns (pentru MidnightR):

Hmm oarecum mi-a dat...si era sa fac asta, dar n-am fost atat de aiurea. Ea acum e foarte deranjata de chestia asta si ma face ipocrit ca-n tot timpul asta le consideram calitati si asa e si atunci am jignit-o cu toate chestiile

| MidnightR a răspuns (pentru Prometheus14):

Cand esti inselat, vezi lucrurile altfel ai putea spune.Dar chiar ma-intreb, ce explicatie poate s-o absolve?

| Prometheus14 a răspuns (pentru MidnightR):

Problema e ca ea acum asta crede, ce am zis in trecut. Ceea ce nu e asa. Au fost lucruri spuse la nervi si restul, nu mi se pare corect ca din cauza ei, ea a calcat prost, tot eu sunt tras acum la raspundere, trecand peste toata situatia.

| Daiana01 a răspuns (pentru Prometheus14):

Parerea mea este ca trebuie sa ii spui ce ai scris aicea sus. Toata lumea spune chesti la nervi si la disperare, iar ea ar trebui sa fie multumita ca tu inca o mai primesti inapoi dupa ce ti-a facut. Daca nu vrea sa va impacati atunci las-o sa isi dea seama pe cine pierde si dupa aia probabil va veni inpoi la tine. Succes!