| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu mi-a facut oral si mi-a introdus degetul in vagin si cand m-am uitat aveam o pata pe chiloti rosie, deci am presupus ca e sange.Mentionez ca sunt virgina si acum vreau sa stiu daca mai sunt sau nu?! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform parerii marii majoritati, virginitatea se pierde doar in momentul in care vaginul este penetrat de catre un barbat cu penisul lui real/adevarat in momentul executarii actiunii de dezvirginare. Prin sex oral sau prin masturbare, prin folosirea asa numitei degetici sau cu ajutorul unor obiecte introduse in vagin, in anumite cazuri din cauza neatentiei sau a "dezlantuirii violente" dinaintea orgasmului, se poate leza accidental himenul si acest lucru sa provoace o mica sangerare.Insa acest lucru nu presupune si pierderea virginitatii. Multa sanatate.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca prietenul tau a bagat cam adanc degetul si ti-a rupt himenul. In cazul acesta nu mai esti virgina.

| minrest a răspuns:

Nu mai esti. Dar tu ce credeai? Oricum, asta cred ca fost si ideea, sa te defloreze ca sa nu mai ai motiv sa il refuzi.

| Nusuntcinecrezi a răspuns:

Nu mai esti, poti sa il faci fericit acum!

| AlexTG a răspuns:

Nu mai esti.