| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu mi-a introdus degetul in vagin, nu foarte tare pentru ca eu sunt virgina si ma durea. Pe moment nu mi-a curs sange, la cateva ore dupa mi-a curs. Mai sunt virgina?

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Depinde pana unde a ajuns cu degetul, dar nu cred ca a intrat foarte mult pentru ca tu ori te strangi si esti incordata ori degetu e prea scurt laughing...sunt sigura ca inca mai esti si poate ti-a venit menstruatia sau poate te-a ranit,te-a zgariat, cine stie si sunt de-acord cu motanelul de Andrei(cel care a raspuns primul) cand te dezvirginezi simti ca trece de un zid, acel zid fiind himenul, si nu e neaparata nevoie sa-ti curga sange, la unele e cu sange la altele fara.

| fluturas111 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Mersi ca m-ai ajutat ai dreptate chiar ma strangeam si eram incordata. Menstruatia nu are cum, mi-a venit acum 13 zile.

| HaHaGirl a răspuns (pentru fluturas111):

Erai emotionata si te gandeai prea mult la asta, lasa emotiile si relaxeaza-te ca sa va iasa ceva.

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, cel mai probabil, himenul s-a RUPT ( parţial sau total ), mai ales că a curs sânge sad

Toate cele bune.

| pietrean a răspuns:

Daca himenul este rupt(si se pare ca asta s-a intamplat!), nu mai esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU.NU.NU.nu mai esti.

Răspuns utilizator avertizat
| Sfatosul2012 a răspuns:

Nu nu cred ca mai esti; daca atunci cand urinezi te ustura sa stii ca s a produs o rupere de himen;

| fluturas111 a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Ma doare acolo cand ma incordez de exemplu cand ma dau jos din pat

| MotanAndrei a răspuns:

Normal ca mai esti, ca nu ti-a rupt tot tesutu vaginal, iar sangele care ti-a curs, e ca ti-a despartit cativa mm tesutu, deschizandul. Ca sa nu mai fii virgina, trebuie sa-ti rupa tot tesutu si sa simti o ruptura inauntru ca si cum ti-ai smulge o coasa de la o buba. Funda? happy

| fluturas111 a răspuns (pentru MotanAndrei):

Da ai dreptate, nu am simtit o durere mare atunci. El mi-a zis ca o sa-mi dau seama mai tarziu ca inca sunt virgina. Dar nu stiam de ce ma durea dupa si treaba cu sangele. Multumesc frumos de raspuns!

| MotanAndrei a răspuns (pentru fluturas111):

N-ai pentru ce big grin

| Tech212 a răspuns:

Nu ar fi mai bine sa consulti un ginecolog? Cred ca el este cel mai in masura sa iti dea verdictul.Succes!