| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy. prietenul meu vrea sa facem dragoste si el la fel dar mie imi e rusine de el. ce pot face sa trec peste asta?

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Daca va iubiti cu adevarat si esti sigura ca el este alesul si nu te va ranii lasa rusinea,dar fii sigura de sentimentele lui sa nu fii ranita. Discuta cu el explica-i luati-o incetu ca incetu, comunicati si atunci cand esti pregatita spune-i. Daca te iubeste va gasi o metoda sa te faca sa uiti de rusine, sa te simti in largul tau.Nu trebuie sa fii rusinoasa este ceva foarte frumos mai ales sa te daruiesti din iubire.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te gandesti ca nu ai de ce sa iti fie rusine.

| katy a răspuns:

Prima data asa va fi pana te dezbraci, pe urma te obisnuiesti si nu vei mai fi pudica

| MissL a răspuns:

Sa discuti cu el. ii spui deschis si verde in fata care e problema si sa iti fie alaturi sa te sprijine sa te ajute sa te inteleaga, pana la urma cu el te culci el trebuie sa fie alaturi de tine, numai el te poate ajuta happy

| alexutza003 a răspuns:

Daca iti doresti asta cu adevarat vei trece peste rusine dar daca o faci mai mult pentru el sarputea ca asta sa fie cauza rusinii

| Sonny a răspuns:

"prietenul meu vrea sa facem dragoste si el la fel " haha, 1 data vrea el, apoi tot el?
On topic now, eu zic ca cel mai bine ar fi, sa inchizi ochi pe tot parcursul evenimentului.
Bafta.
Sonny

| Ioana2518 a răspuns:

Daaa. asa am fost si eu prima oaralaughing dar i-am propus prietenului meu sa facem pe intunericlaughing e mai confortabiil.happy stau fara griji.

| candygirl a răspuns:

Si eu credeam ca o sa imi fie prima data. dar cand a inceput sa ma dezbrace am uitat de asta. roaga-l sa faceti pe intuneric sau sub plapuma. dupa un timp nu o sa iti mai fie rusine de el. si oricum si el o sa fie dezbracat, deci sunteti chit. big grin

| lynes a răspuns:

Hey,ca sa clarifici un lucru, daca tu nu vrei si simti ca nu e timpul potrivit si el te iubeste sincer, nu o sa mai vrea asta

| MixedObsessions a răspuns:

Spune`i drept in fata fara sa.ti fie rusine, trebuie sa te inteleaga. Poate ti.e rusine si din cauza ca nu esti pregatita pentru etapa asta. Dar o sa treci si peste asta. big grin

| Whiskey_8940 a răspuns:

Stai linistita...te iubeste prea mult sa-l mai intereseze lucruri minorewinking...