| Kiduuuu1445 a întrebat:

Daca sunt cu prietenul meu de 6 luni, am incredere in el, a zis ca vrea sa facem dragoste dar ca ma asteapta, ar fi un lucru rau sa. l las sa-mi faca sex >oral?:". (Mi. e rusine ca pun intrebarea asta, dar vreau parerile voastre.)

Răspuns Câştigător
| msyo a răspuns:

Asta depinde de tine daca el vrea incepeti un pic si iar un pic daca el nu are nici o prblma u nu trebuie sa ai absolut deloc e decizia lui... pupicii si nu mai fi rusinoasa pentru asta e categoria:*

6 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Pai daca ai incredere in el, de ce nu l-ai lasabig grin?

| alexiaa a răspuns:

Poti sa-l lasi, apoi o sa-i faci tu lui, apoi o sa faceti sex normal.Cam asa stau lucrurile.

| LittleDrop a răspuns:

Inainte de a intreba daca e bine sau nu sa "il lasi" eu zic ca trebuie sa discuti cu el pe tema asta. Sunt persoane care nu agreeaza sexul oral.
Iar rau, nu vad de ce ar fi daca pastrati igiena.

| xMoTaNeL a răspuns:

Pai ce rusine poa' sa fie? Daca tu te simti bine si lui ii place sa faca asta nu e nicio rusine happy

| ReallySomebody a răspuns:

Buna, daca sunteti pregatiti si vrei ambii, atunci poate sa iti faca, sau sa ii faci! Dar sa aveti grija, inainte sa va spalati dar si dupa! Dar sa stii, nu toate persoanele agreeaza sexul oral(femei+barbati)! Ma rogbig grin daca sunteti pregatiti, da-ti drumul, nu mai stati pe ganduri, si oricum, nu ai ce sa patesti de la sexul oral!

| PDM2000 a răspuns:

Buna:* daca sunteti peste 18 ani puteti daca nu mai aveti de asteptat big grin funda?