| dienutzza_5627 a întrebat:

Problema e urmatoare, prietenul meu a spus ca pleaca in cj la un meci ca joaca Rapid cu nu stiu cine, a plecat miercuri si teoretic duminica seara vine. mi-a mai spus ca nu isi duce orange`u deoarece nu este semnal, dar eu nu cred asta crying iar ieri asa din curiozitate i-am verificat id`u daca e invizibil.Nu era dar pe ziua de azi s`a schimbat poza lui.Deci ar fi trebuit sa intre acasa ca ma gandesc nu duce cu el peste tot pe stick poze cu el si chestii.Stiu e foarte urat din partea mea dar nu prea am incredere in el dupa ce in prezenta mea a mai fluierat dupa alte fete trecatoare pe strada. Ce as putea face ca sa aflu daca isi bate joc de mine sau chiar ii asa cum spune el ca daca ar gasi pe alta mi-ar spune clar nu m`ar insela pe la spatecrying Si nu stiti daca intr-adevar a jucat in zilele astea cu cineva Rapid in cj?

20 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Rapid Bucureşti urmează să joace în "Groapă" cu Dinamo. Prin urmare, Rapid nu părăseşte Bucureştiul săptămâna asta iar CFR 1907 Cluj avea meci cu Ploieştiul acasă.
2. În Cluj semnalul la Orange este FOARTE PROST. Stau de ceva vreme acolo şi ştiu ce spun. Semnalul la Orange este de extrem de proastă calitate.
De minţit te-a minţit la faza cu meciul, la aia cu semnalul... 50-50.
Iar tu... îi cauţi contul de YM!, verifici statutul... ce viaţă au unii.
Las' că la 15 ani îţi trece!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Indiferent de motiv, dacă prietena mea s-ar apuca să mă spioneze, aş părăsi-o instant fără să fiu curios de ce-a împins-o la asta.
Violarea intimităţii este un fapt penal, să ştii asta!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Păi sigur că n-ai prea crede la superficialitatea ta specifică la 15 ani.
Niciodată nu mi-am spionat prietena şi niciodată nu i-am pus la îndoială cuvântul.
Adevărul iese mai mereu la iveală şi atunci când iese, o să fiu cu conştiinţa împăcată că eu i-am oferit toată încrederea, mi-a trădat-o şi deci o pot părăsi fără a mă uita înapoi şi a pleca urechea la scuze.
Dar niciodată nu plec de la premiza că mă înşeală sau că mă minte aşa cum nici ei nu i-aş permite să plece de la premiza asta.
Eu nu sunt posesiv = nici ei nu-i permit asta.
Oricum din punctul meu de vedere tu nu eşti încă suficient de matură psihic pentru a ţine o relaţie.
Salut!

| paramore a răspuns:

Mai bine te duci si il astepti prin fata blocului, si cand dai ochii cu el il intrebi:
dragul meu dar ai ajuns cu parasuta? unde e?

| Adyr0 a răspuns:

Rapidul joaca Duminica cu Dinamo pe Stefan cel Mare. CFR Cluj a jucat Vineri cu Astra s-a terminat 2-2.

| zizibela a răspuns:

Lasal draga da-i tu papuciii mai inainte si arata-i ca nu esti asa proasta cum crede el!

| zizibela a răspuns:

Auzi nu isi ia tel cu el! ce nesimtit!

| Bianca_2742 a răspuns:

Ce prost (scuze ca spun asta) dar totusi minte ca porcu! Asta mai este baiat?

| toteusunt a răspuns:

Nu joaca rapid in cj rolling on the floor) cel putin nu fotbalwinking

| alexalex_4797 a răspuns:

Rapid nu joaca sau nu a jucat la cj, rapid joaca maine cu dinamo(deci tot in bucuresti)
Ce-ar fi ca deseara sa-i faci o vizita la domiciliu sa vezi daca e acasa?
app:cati ani ai si de cat timp sunteti impreuna?

| dienutzza_5627 explică:

Deci nicicum nu pot sa accept gandul ca m`a mintit. Aveti ceva idee cum sa il dau de gol sau ce sa ii zic, in ce fel sa ii vorbesc sa aflu ceva de la el?

| dienutzza_5627 explică:

Asa nervi mi-am facut acum ca si dovezi ca m`a mintit. angry. Am sa ma comport frumos luni cand il sun sa vad daca ''a ajuns'' cu bine, dar fata in fata ii voi spune cateva!

| dienutzza_5627 explică:

Am 15 ani si de 1 luna suntem impreuna, m`am gandit la faza sa merg la el in cartier si la locurile pe unde trece mai mereu si pe unde stateam de obicei si daca pe acolo nu il gasesc sa merg la el la bloc si sa il astept

| dienutzza_5627 explică:

Am 15 ani si suntem impreuna de o luna.Mam gandit si eu la faza sa merg pe la el in cartier si sa il intalnesc ca atunci nu s`ar mai putea scoate, sau sa il astept la bloc.

| dienutzza_5627 explică:

Ce ziceti daca de inceput o sa ma comport ca si cum nu as sti nimic ca m`a mintit iar dupa aceea sa ii spun ca am ''aflat'' din tv ca rapid nu joaca in cluj in zilele astea ce in capitala?

| dienutzza_5627 explică:

Kongeriket! De meci deja m`am convins ca a mintit.De semnal nu stiu ce sa cred pentru ca nu prea imi pot imagina sa fie chiar atat de prost incat sa nu poata vorbi nicicum la tel ca totusi sunt oameni si in cj care folosesc Orange si tot nu renunta la tel. Iar mi-a spus ca taikasau isi duce rds`u deci daca tot era vorba de chestia sa ne auzim la tel macar putea sa spuna ca uite iti dau numarul si vorbim si noi macar 2 minute sa ne auzim nu daca tot asa ii ca ma iubeste. Iar de YM! ce sa zic mi se pare corekt cat timp in prezenta mea fluiera dupa altele sa il cam verifik ca nu se stie acum daca chiar mai e in oras sau a plecat la cj.

| dienutzza_5627 explică:

Kongeriket! Acuma sa spui numa ca tu niciodata nu ai fost putin mai atent daca se comporta prietena ta mai ciudat ca nu prea as crede.

| dienutzza_5627 explică:

Eu am ajuns deja sa fiu total confuza, nu stiu in cine sa cred, prietenu a spus si el ca nu e semnal acolo bun, a spus si kongeriket chiar din proprie experienta dar in rest toata lumea spune ca normal este semnal.Cu meciu nici nu ma mai stresez ca ii minciuna totalaoh go on, is curioasa cum se scoate cand am sa il intreb cum a fost meciul? si cat a fost scoru? dupa aia ii bag in fata ca nu a fost nici un meci rapid in cjoh go on.Intr`un fel vorbele lui si tot ce am facut pana acum impreuna imi spune ca ii sincer dar treaba asta si cu fluieratu dupa fete strika mult.
Nui nimic BeeeA stiu ca e prost dar poate eu is si mai proasta ca m`am lasat mintita sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt din cluj si iti zic ca este semnal pe Orange, cum sa nu fie?
nu te supara ca iti zic dar dupa cate neai povestit tu eu cred ca baiatul acesta isi cam bate joc de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rapid are meci in capitala cu dinamo.