| ivancunemo a întrebat:

Buna pu am nevoie de un pic de ajutor daca se poate imi place de o fata si nu stiu cum sa fc sa-i spun ca o plac nu sa ma duc la ia si sa-i spun tu vrei sa ne combinam sa cheti de genu vreau sa-i spun asta cu alte cuvinte sa ii arat ca chiar o plac va rog frumos funda

5 răspunsuri:
| Allergikaa a răspuns:

Pai nu-i greu dar intai trebuie sa fii sigur ca si ea simte la felbig grin. ca sa nu o surprinzi prea tare si sa nu-ti dea nici macar o sansahappy.

Poti incerca intai sa deveniti buni prieteni, daca sunteti deja, sunt sigura ca vorbiti destul de des. Si atunci poti face aluzii mai in gluma mai in serios de genu'''ce bine am arata impreuna''' sau "arati bine ar trebui sa fii prietena mea".

Si nu tias recomanda sa te duci la o fata sa o intrebi daca vrea sa se COMBINE cu tine. Sunt fata si sincer mi se pare un cuvant lipsit de sentimente putin vulgar.

Ai putea sa-i daruiesti o floare sau sa incerci sa o iei in brate mai des sau chiar de mana. Isi va da seama ca tii la eatongue.

Sper ca te-am ajutat. SUCCES:X!

| OtakuForever a răspuns:

Ii spui daca vrea sa mearga in parc cu rorele, sau cu bicicleta si spune-i sa va asezati pe banca si antunuci o ei de mana si ii spui "stii... ce va mi imi placr mult de tine si vroiam sa stiu daca tie iti place de mine si daca vrei s-a fim impreuna" si dupa ce spune o sartuti pe gura. Asa cred eu ca e bine daca crezi tu ca e bine asa fa.

| Andutsssaaaa a răspuns:

Pai in primul rand eu as zice sa aflii Id-ul ei de messenger si sa vorbiti acolo.Incearca sa te implici in viata ei, sa-i aflii problemele, sa-i dai sfaturi.Si cand deveniti "prieteni mai apropiati" sa-i spui ca o iubesti si vei vedea efectele.Dar sa nu te imprietenesti asa de mult cu ea incat ea sa te considere un frate, asa te-ar dezamagi. Sper ca te-am ajutatkiss!

| YONYELLA2012 a răspuns:

Pai incearca mai intai sa fii prietena cu ea, dar nu in sensul de a fi iubitul ei. Fii prietenos, bland, castigai afectiunea si increderea apoi ii poti spune ca o placi si alte cele...

| cristi1ccc a răspuns:

Deci omule ai sa-ti zic ceva eu nu am fost cu ofata dar stiu cu se procedeaza in primul rand nu esti dur si din astea tu ai sa ne combinam o iei mai de o lalta si ai spui frumos ca o placi ce simti pentru ia vorbesti frumos cu dragalesenii te comporti frumos cu ia si il spui asa -Uite eu vreau sa-ti spun ceva mie imi place mult de tine te iubesc vrei sa fi prietena mea.