| Y 2 J a întrebat:

Buna tuturor! Am nevoie de ajutor! Imi place de o fata, dar nu stiu cum s-o abordez. Ce sa ii spun? Cum ii arat ca imi place de ea si vreau sa fim impreuna!
Sper sa ma ajutati! Multumesc.

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Te duci frumos ca doar esti baiat nu fata si ii spui: Buna, as vrea sa stii ca eu simt ceva pentru tine, am observat ca te plac, as vrea sa stiu daca si tu simti la fel. E asa greu? Sau te duci direct la ea: Fato te plac. Alege tu. Esti barbat ce naiba. Sau bebele mamei?

| onelove_5381 a răspuns:

Subiecte de interes comunbig grin(muzica, scoala desene filme etc), anturajul, incercati sa aveti cam aceeasi prieteni, fi saritor dar nu exagera pentru ca ce e prea mult strica, si glumele ajuta f mult(mai ales daca esti genul care reuseste sa faca lumea fericita prinn ceea ce spune), si intra in vb cu ea fa i complimentebig grin bafta